Doctor safaei contact

جراحی زیبایی سینه یکی از عمل‌های زیبایی و پلاستیک است که محبوبیت زیادی دارد و افراد بنا به دلایل مختلفی تمایل به انجام این جراحی را دارند.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول که در مورد پروتز سینه برای عموم افراد پیش می آید. پاسخ همه این سوالات را می توان در این صفحه پیدا کرد.

بیشتر بخوانید

انتخاب سایز پروتز سینه قبل از جراحی و توسط پزشک مشخص می شود و بر اساس درخواست بیمار جراحی پروتز سینه صورت می گیرد. پروتزهای سینه دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشد.

بیشتر بخوانید

بزرگ شدن بافت سینه در مردان، به‌دلیل اختلال در غدد درون‌ریز است؛ این مشکل زمانی اتفاق می‌افتد که نسبت استروژن به تستسترون افزایش می‌یابد. از علل به وجود آمدن ژنیکوماستی، به اختلالات هورمونی، مشکلات ژنتیک، افزایش وزن، بیماری و عوارض داروهای خاص می‌توان اشاره نمود. ژنیکوماستی معمولاً با بزرگ شدن پستان ها، دردناک شدن پستان‌ها و گاهاً ترشح از آن‌ها بروز می‌کند.

بیشتر بخوانید

انواع پروتز سینه بر اساس جنس آنها به دو دسته سینه آب نمکی (سالین) و پروتز ژلی (سیلیکونی ) تقسیم می شوند که در این مقاله به مزایا و معایب آنها میپردازیم.

بیشتر بخوانید

جراحی پروتز سینه یا جراحی زیبایی سینه به معنی بازسازی و زیباسازی از طریق افزایش حجم سینه می باشد که یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در میان زنان است.

بیشتر بخوانید

ژنیکوماستی یا بزرگی سینه در مردان به تورم بافت سینه ناشی از عدم تعادل استروژن و تستوسترون می باشد که می تواند در یک و یا هردو سینه اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید

پروتز سینه یکی از روش ها برای زیباسازی و خوش فرم کردن سینه ها می باشد که این روزها در میان زنان طرفداران زیادی دارد و باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

بیشتر بخوانید

جراحی بازسازی سینه یکی از روش هایی است که پس از انجام ماستکتومی یا برداشتن سینه انجام می شود و هزینه های آن بسته به مهارت پزشک متغیر است.

بیشتر بخوانید

ژنیکوماستی معمولا در هر دو طرف اتفاق می افتد اما در برخی موارد می تواند یک طرفه باشد. اگر هر دو طرف درگیر شوند، ممکن است یک سینه بزرگتر شود. گرما و حساسیت ممکن است وجود داشته باشد، اگر چه معمولا هیچ درد شدیدی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید

جراحی پروتز سینه ، جزو جراحی های زیبایی به شمار می روند و به طور کلی هزینه پروتز سینه را فرد باید به طور آزاد پرداخت نماید. از این رو هزینه تمام شده جراحی پروتز سینه برای نسبت به باقی جراحی ها به نسبت بالاتر است.

بیشتر بخوانید

ژنیکوماستی اختلالی است که باعث ایجاد توده و ورم غیر نرمال در پستان مردان در تمامی سنین می‌ شود. تغییر شکل یا اندازه پستان متفاوت بوده و می ‌تواند باعث ایجاد درد شود. ژنیکوماستی ممکن است بر اثر عدم تعادل هورمونی بروز کند که در آن هورمون استروژن افزایش و تستوسترون افزایش می ‌یابد. چاقی و پیری دیگر علل محتمل این اختلال به شمار می‌ روند.

بیشتر بخوانید

عمل پروتز سینه با اهداف متفاوتی از جمله بزرگ کردن وکوچک کردن سینه و همچنین بازسازی و بالا کشیدن آنها انجام می‌پذیرد. یکی از عمل‌های زیبایی که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است جراحی پروتز سینه است،

بیشتر بخوانید

ژنیکوماستی (gynecomastia) به معنای بزرگ شدن بیش از حد پستان در مردان است. این نوع بزرگی پستان بیشتر ناشی از رشد کردن بافت غددی پستان است نه زیادی بافت چربی به علت چاق شدن.این عارضه ممکن است در یک یا هر دو پستان رخ دهد و با ایجاد توده کوچکی زیر نوک پستان مردان آغاز می‌شود که ممکن است حساس هم باشد.

بیشتر بخوانید

عمل جراحی پروتز سینه به روند همراه با جراحی اطلاق می‌شود که با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل، اندازه و یا بافت سینه انجام می‌شود. در حین این جراحی، جراح سیلیکون، سلاین و یا دیگر ایمپلنت‌های ممکن را در زیر عضلات سینه و یا بافت سینه قرار می‌دهد. گفتنیست این ایمپلنت‌ها بسته به جنس و کیفیت به طور میانگین از ۷ تا ۱۲ سال عمر می‌کنند.

بیشتر بخوانید

پروتز یا ایمپلنت سینه نوعی جراحی برای بزرگ کردن اندازه سینه است که شامل قراردادن پروتز در زیر بافت سینه یا ماهیچه های قفسه سینه می باشد.

بیشتر بخوانید

ژنیکوماستی (Gynecomastia) یا بزرگ شدن پستان در مردان، رشد غیرطبیعی غدد پستانی به دلیل عدم تعادل هورمون‌های استروژن و تستوسترون است. ژنیکوماستی ممکن است روی یک یا هر دو پستان اثر بگذارد و موجب ناهنجاری ظاهری شود

بیشتر بخوانید

در صورت داشتن بیماری های زمینه ای ، ممکن بر حسب مورد، آزمایشات تکمیلی درخواست می گردد. (مانند آزمایشات تیروئید یا تست های کبدی.

بیشتر بخوانید