در این مقاله میخواهیم به معرفی محصول ایرانی بوتاکس مصپورت که یکی از بهتربن تولیدات داخلی می باشد بپردازیم.بوتاکس مصبورت با کارایی مشابه بوتاکس دیسپورت بهترین نوع بوتاکس است.

بیشتر بخوانید

امروزه بوتاکس حرف اول را در زیبایی و مراقبت از پوست می زند و برای برطرف کردن چین و چروک پیری پوست بسیار کاربرد دارد و این روزها محبوبیت زیادی در بین بانوان دارد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس راهی است برای کاهش چین و چروک صورت و برطرف کردن پیری پوست. بهتر است حداقل به مدت یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف الکل خودداری کرد.

بیشتر بخوانید

در مطالعات انجام شده بوتاکس در درمان عرق کردن زیر بغل و همچنین عرق کردن پیشانیی بسیار موثر می باشد

بیشتر بخوانید

افزایش دمای بدن باعث تعریق بیش از حد می شود که این تعریق یک مکانیسم برای آزاد کردن حرارت توسط عوامل داخلی و خارجی می باشد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس یکی از روش های زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورتکه در پی گذر زمان و پیری روی صورت ایجاد می شود، استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تعریق یک پاسخ فیزیولوژیک به افزایش دمای بدن توسط عوامل داخلی و خارجی بدن است که به وسیله سیستم عصبی سیستماتیک کنترل می شود.

بیشتر بخوانید

بوتاکس سم بوتولینوم است که بر روی عضلات تاثیر می گذارد و سبب فلجی یا کندی حرکت آن ها می شود ، می دانید که حرکت بیش از اندازه عضلات صورت باعث ایجاد چروک و خطوط بر روی پوست صورت می شود بنابر این یکی از روش هایی که می تواند در زیبایی چهره و بر طرف کردن این خطوط به شما کمک کند بوتاکس است.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس طبق آمارهای جهانی پرطرفدارترین روش برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک‌ها است. سابقه‌ی استفاده از بوتاکس در علم پزشکی به بیش از ۵۰ سال پیش باز می‌گردد؛ اما به کارگیری آن برای محو کردن خطوط پوستی ۱۵ سالی است که رواج پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یک گزینه حداقل تهاجمی، موثر و قابل قبول برای بیمارانی است که به دنبال راهی برای عقب انداختن عمل جراحی هستند.

بیشتر بخوانید

امروزه یکی از راهکارها و روش های حذف این خطوط و جوانسازی صورت استفاده از بوتاکس می باشد. بوتاکس از طریق جلوگیری از انتقال سیگنال های عصبی به عضلات باعث می شود که عضله ها سفت شده و دیگر قادر به انقباض نباشند. بدین ترتیب در اثر این تزریق ضمن اینکه از به وجود آمدن چین و چروک های جدید پیشگیری می کند. چین و چروک های موجود را نیز به طور موثری صاف خواهند کرد.

بیشتر بخوانید

در کل تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض ممکن است به دلیل ناآشنایی شخص تزریق کننده بوتاکس و تزریق این ماده توسط افراد غیر متخصص ایجاد شود. لذا اولین و مهمترین توصیه ما به شما انجام تزریق بوتاکس در کلینیک های معتبر پوست و مو و مطب پزشک متخصص می باشد.

بیشتر بخوانید

سندرم خشکی چشم یا بیماری خشکی چشم یک وضعیت شایع است که هنگامی رخ می‌دهد که چشم‌ها به اندازه‌ی کافی اشک تولید نمی‌کنند یا اشک‌ها به سرعت تبخیر می‌شوند. اشک‌ها می‌توانند به دلایل متعددی ناکافی باشند. برای مثال خشکی چشم ممکن است در صورت عدم تولید اشک کافی یا تولید اشک‌های با کیفیت پایین رخ دهد.

بیشتر بخوانید

قبل شنیدن اسم بوتاکس زئومین شاید شما هم این حرف را شنیده باشید که تزریق بوتاکس و دیسپورت بیش از حد باعث می شود که بدن شما نسبت به این سم مصون شود.

بیشتر بخوانید

قبل شنیدن اسم بوتاکس زئومین شاید شما هم این حرف را شنیده باشید که تزریق بوتاکس و دیسپورت بیش از حد باعث می شود که بدن شما نسبت به این سم مصون شود. در صورتی که بوتاکس این اثر جادویی خود را از دست بدهد می توانید مطمئن باشید که جایگزینی به نام بوتاکس زئومین وجود دارد

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس روشی سریع و موثر برای رفع چین و چروک پوست است، زمانی که فرد قصد انجام بوتاکس را دارد، باید به این نکته توجه کند که انتخاب نوع بوتاکس بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید

معمولاً مراجعه کنندگان بوتاکس  قبل از انجام عمل بوتاکس یک سوال می پرسند، "صورت من به چه مقدار بوتاکس نیاز دارد؟"

بیشتر بخوانید

ماده دیسپورت نیز مانند دیگر برندها عوارض به همراه دارد که اغلب این عوارض مشترک بین این محصولات (بوتاکس) است.

بیشتر بخوانید