Doctor safaei contact

تزریق بوتاکس با استفاده از سوزن‌های نازک و مخصوص انجام می‌شود. تزریق بوتاکس زیر چشم روشی است برای رهایی از دست چین و چروک اطراف چشم و حفظ شادابی و جوان ماندن صورت.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای لیفت ابرو، درمان ابروهای نامتقارن و رفع چین و چروک بین ابروها است.

بیشتر بخوانید

ماندگاری بوتاکس به عوامل زیادی بستگی دارد. برای افزایش ماندگاری بوتاکس باید همه نکات و مراقبت های لازم را رعایت کنید.

بیشتر بخوانید

بوتاکس و به دنبال آن ترمیم های به موقع باعث رفع چروک و افتادگی نواحی خاص پوست می شود. در مرکز ما رفع چروک های پوستی را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس به چانه نه تنها تاثیر زیادی در کاهش جین و چروک و زیبایی فرد دارد بلکه در رفع بسیاری از مشکلات سلامتی و کاهش انقباضات چانه نیز مفید است.

بیشتر بخوانید

سوالات تزریق بوتاکس برای پاسخ گویی به همه سوالاتی است که برای کاربران پیش آمده است. ما در اینجا تلاش می کنیم بیشتر پرسش ها و پاسخ های کاربران را در اینجا قرار دهیم. شما می توانید پاسخ سوالات تزریق بوتاکس خود را در این قسمت پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

امروزه بوتاکس حرف اول را در زیبایی و مراقبت از پوست می زند و برای برطرف کردن چین و چروک پیری پوست بسیار کاربرد دارد و این روزها محبوبیت زیادی در بین بانوان دارد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس راهی است برای کاهش چین و چروک صورت و برطرف کردن پیری پوست. بهتر است حداقل به مدت یک هفته قبل از تزریق بوتاکس از مصرف الکل خودداری کرد.

بیشتر بخوانید

در مطالعات انجام شده بوتاکس در درمان عرق کردن زیر بغل و همچنین عرق کردن پیشانیی بسیار موثر می باشد

بیشتر بخوانید

افزایش دمای بدن باعث تعریق بیش از حد می شود که این تعریق یک مکانیسم برای آزاد کردن حرارت توسط عوامل داخلی و خارجی می باشد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس یکی از روش های زیبایی است که برای از بین بردن چین و چروک های صورتکه در پی گذر زمان و پیری روی صورت ایجاد می شود، استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تعریق یک پاسخ فیزیولوژیک به افزایش دمای بدن توسط عوامل داخلی و خارجی بدن است که به وسیله سیستم عصبی سیستماتیک کنترل می شود.

بیشتر بخوانید

بوتاکس سم بوتولینوم است که بر روی عضلات تاثیر می گذارد و سبب فلجی یا کندی حرکت آن ها می شود ، می دانید که حرکت بیش از اندازه عضلات صورت باعث ایجاد چروک و خطوط بر روی پوست صورت می شود بنابر این یکی از روش هایی که می تواند در زیبایی چهره و بر طرف کردن این خطوط به شما کمک کند بوتاکس است.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس طبق آمارهای جهانی پرطرفدارترین روش برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک‌ها است. سابقه‌ی استفاده از بوتاکس در علم پزشکی به بیش از ۵۰ سال پیش باز می‌گردد؛ اما به کارگیری آن برای محو کردن خطوط پوستی ۱۵ سالی است که رواج پیدا کرده است.

بیشتر بخوانید

بوتاکس یک گزینه حداقل تهاجمی، موثر و قابل قبول برای بیمارانی است که به دنبال راهی برای عقب انداختن عمل جراحی هستند.

بیشتر بخوانید

امروزه یکی از راهکارها و روش های حذف این خطوط و جوانسازی صورت استفاده از بوتاکس می باشد. بوتاکس از طریق جلوگیری از انتقال سیگنال های عصبی به عضلات باعث می شود که عضله ها سفت شده و دیگر قادر به انقباض نباشند. بدین ترتیب در اثر این تزریق ضمن اینکه از به وجود آمدن چین و چروک های جدید پیشگیری می کند. چین و چروک های موجود را نیز به طور موثری صاف خواهند کرد.

بیشتر بخوانید

در کل تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض ممکن است به دلیل ناآشنایی شخص تزریق کننده بوتاکس و تزریق این ماده توسط افراد غیر متخصص ایجاد شود. لذا اولین و مهمترین توصیه ما به شما انجام تزریق بوتاکس در کلینیک های معتبر پوست و مو و مطب پزشک متخصص می باشد.

بیشتر بخوانید

سندرم خشکی چشم یا بیماری خشکی چشم یک وضعیت شایع است که هنگامی رخ می‌دهد که چشم‌ها به اندازه‌ی کافی اشک تولید نمی‌کنند یا اشک‌ها به سرعت تبخیر می‌شوند. اشک‌ها می‌توانند به دلایل متعددی ناکافی باشند. برای مثال خشکی چشم ممکن است در صورت عدم تولید اشک کافی یا تولید اشک‌های با کیفیت پایین رخ دهد.

بیشتر بخوانید