Doctor safaei contact

تزریق چربی زیر چشم از عمل های پرطرفدار این روزهاست که با آن می‌توانید گودی و سیاهی زیر چشم را رفع کنید و به صورت خود ظاهری زیبا ببخشید.

بیشتر بخوانید

هزینه تزریق چربی به صورت و سینه ها چقدر است؟ به چه بخش هایی از بدن می‌توانم چربی تزریق کنم؟برای اطلاع از هزینه تزریق چربی با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید

تزریق ژل پیشانی روشی محبوب، ایمن، غیر جراحی و ماندگار برای رفع خطوط عمیق و استاتیکی پیشانی است. اگر دنبال روشی ماندگار با کمترین عوارض برای از بین بردن چروک های پیشانی خود هستید، پرکننده های پوستی بهترین گزینه هستند.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی در نواحی از بدن با حجم بافت کاهش یافته اعمال می¬شود و نتایج ایمن، طولانی مدت و ظاهر طبیعی به دست می¬دهد. تزریق چربی معمولاً شامل برداشتن چربی از قسمتی از بدن و تزریق آن به نواحی مورد نظر با کانول های مخصوص است. ممکن است لازم باشد این روش چندین بار تکرار شود تا به نتیجه دلخواه برسید. از آنجایی که این چربی بافت بدن خود شماست، هیچ واکنش یا آلرژی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی برای افراد بسیار رایج شده است. تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به باسن و تزریق چربی به سینه از رایج ترین انواع تزریق چربی است که دکتر صفایی آن را با ارزان ترین قیمت انجام می دهد.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی راهی یک روش عالی برای جوانسازی پوست صورت می باشد زیرا به مقدار زیاد . به راحتی می تواند در دسترس باشدو هزینه آن نیز کم است.

بیشتر بخوانید

لیزر لیپولیز، انقلابی بزرگی در حوزه کاهش چربی‌های موضعی، کاهش سلولیت و قوام بخشیدن به پوست به‌وجود آورده است. لیزر لیپولیز برای از بین بردن چربی‌های موضعی و مناطقی از بدن که به ورزش پاسخ نمی‌دهند و در کل لاغری سریع و موضعی ایده آل می‌باشد. این درمان هم برای مردان و هم برای زنان مناسب است.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی است که بسیار مقرون به صرفه است که انواع زیادی دارد و برای تغییر شکل قسمت های مختلف صورت استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل فرایندی است که می تواند در زیبایی و جوانی پوست نقش زیادی داشته باشد و نواقص پوست را برطرف می کند و بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود.

بیشتر بخوانید

اگر چه تزریق چربی به عنوان یک روش مطمئن و ایمن گزارش شده است و عوارض جانبی گزارش شده از آن کم دیده می‌شود ولی مانند هر روش جراحی دیگر نیز این روش بدون عوارض نمی‌باشد

بیشتر بخوانید

اگر حاضرید تا اولین تزریق ژل لب خود را امتحان کنید، مطمئن شوید که یک پزشک با تجربه را پیدا می کنید و درمورد تمام عوارض جانبی ممکن سوال می کنید.

بیشتر بخوانید

VOLBELLA ژل ژوویدرم یک محصول جدید از شرکت Allergan فرانسه است که به طور خاص برای زیباسازی و همگون کردن جلوه های طبیعی لب مانند حجم و ظاهر آن طراحی شده است

بیشتر بخوانید

پروتز باسن یک فرآیند جراحی پلاستیک در بین کسانی است که مایل به افزایش ظاهر، شکل و سایز باسن خود هستند. بیمارانی که باسن کوچک دارند با پروتز باسن می‌توانند به شکل متناسب‌تری دست پیدا کنند. پروتزها از سیلیکون ساخته شده‌اند که بافت نرم و طبیعی دارند. پروتزها جامد هستند و نمی‌توانند نشت کنند، بنابراین اساسا دائمی هستند. پروتز را می‌توان بر مبنای اندازه‌گیری‌های بیمار انتخاب کرد و ایمپلنت‌های بزرگتری را می‌توان برای بزرگ‌تر کردن استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

چروک های موجود روی پوست لزوما به علت بالا رفتن سن حاصل نمی شود، عمدتا نتیجه حالت هایی است که به چهره خود می دهیم. علت و عواملی چون ژنتیک، اشعه ماوراءبنفش خورشید و استعمال دخانیات باعث بروز چین و چروک زود هنگام روی پوست صورت می شود.

بیشتر بخوانید

اگر چه تزریق چربی به عنوان یک روش مطمئن و ایمن گزارش شده است و عوارض جانبی گزارش شده از آن کم دیده می‌شود ولی مانند هر روش جراحی دیگر نیز این روش بدون عوارض نمی‌باشد.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل گونه یا همان گونه گذاری یکی از کارهایی است که این روزها افراد زیادی انجام می‌دهند. همچنین کوچک بودن حجم استخوان گونه در بین ما ایرانیان گونه گذاری و تزریق ژل گونه را در بین ما پرطرفدار کرده است

بیشتر بخوانید

تردیدی وجود ندارد که داشتن یک چهره بی نقص و زیبا تا چه اندازه می تواند در زندگی فردی و اجتماعی تاثیر گذار باشد. زیبایی ظاهری حتی می تواند احتمال داشتن شغلی بهتر را افزایش دهد. جالب است بدانید که نظر سنجی ها نشان می دهد که افراد خوش چهره پنج برابر بیشتر از سایرین از زندگی خود احساس رضایت دارند و خوشحال تر از سایرین هستند

بیشتر بخوانید

ژوویدرم، نام ژلی است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. برند ژوویدرم محصولات مختلفی را تولید می کند. محصولات برند ژوویدرم برای کسانی ساخته می شود که می خواهند اثرات پیری و افزایش سن را در صورت خود مخفی کنند.از ” تزریق ژل ” ژوویدرم برای برجسته سازی اجزای مختلف صورت و رفع خطوط و چین و چروک استفاده می شود

بیشتر بخوانید