تزریق چربی راهی یک روش عالی برای جوانسازی پوست صورت می باشد زیرا به مقدار زیاد . به راحتی می تواند در دسترس باشدو هزینه آن نیز کم است.

بیشتر بخوانید

لیزر لیپولیز، انقلابی بزرگی در حوزه کاهش چربی‌های موضعی، کاهش سلولیت و قوام بخشیدن به پوست به‌وجود آورده است. لیزر لیپولیز برای از بین بردن چربی‌های موضعی و مناطقی از بدن که به ورزش پاسخ نمی‌دهند و در کل لاغری سریع و موضعی ایده آل می‌باشد. این درمان هم برای مردان و هم برای زنان مناسب است.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی است که بسیار مقرون به صرفه است که انواع زیادی دارد و برای تغییر شکل قسمت های مختلف صورت استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل فرایندی است که می تواند در زیبایی و جوانی پوست نقش زیادی داشته باشد و نواقص پوست را برطرف می کند و بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود.

بیشتر بخوانید

اگر چه تزریق چربی به عنوان یک روش مطمئن و ایمن گزارش شده است و عوارض جانبی گزارش شده از آن کم دیده می‌شود ولی مانند هر روش جراحی دیگر نیز این روش بدون عوارض نمی‌باشد

بیشتر بخوانید

اگر حاضرید تا اولین تزریق ژل لب خود را امتحان کنید، مطمئن شوید که یک پزشک با تجربه را پیدا می کنید و درمورد تمام عوارض جانبی ممکن سوال می کنید.

بیشتر بخوانید

VOLBELLA ژل ژوویدرم یک محصول جدید از شرکت Allergan فرانسه است که به طور خاص برای زیباسازی و همگون کردن جلوه های طبیعی لب مانند حجم و ظاهر آن طراحی شده است

بیشتر بخوانید

پروتز باسن یک فرآیند جراحی پلاستیک در بین کسانی است که مایل به افزایش ظاهر، شکل و سایز باسن خود هستند. بیمارانی که باسن کوچک دارند با پروتز باسن می‌توانند به شکل متناسب‌تری دست پیدا کنند. پروتزها از سیلیکون ساخته شده‌اند که بافت نرم و طبیعی دارند. پروتزها جامد هستند و نمی‌توانند نشت کنند، بنابراین اساسا دائمی هستند. پروتز را می‌توان بر مبنای اندازه‌گیری‌های بیمار انتخاب کرد و ایمپلنت‌های بزرگتری را می‌توان برای بزرگ‌تر کردن استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

چروک های موجود روی پوست لزوما به علت بالا رفتن سن حاصل نمی شود، عمدتا نتیجه حالت هایی است که به چهره خود می دهیم. علت و عواملی چون ژنتیک، اشعه ماوراءبنفش خورشید و استعمال دخانیات باعث بروز چین و چروک زود هنگام روی پوست صورت می شود.

بیشتر بخوانید

اگر چه تزریق چربی به عنوان یک روش مطمئن و ایمن گزارش شده است و عوارض جانبی گزارش شده از آن کم دیده می‌شود ولی مانند هر روش جراحی دیگر نیز این روش بدون عوارض نمی‌باشد.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل گونه یا همان گونه گذاری یکی از کارهایی است که این روزها افراد زیادی انجام می‌دهند. همچنین کوچک بودن حجم استخوان گونه در بین ما ایرانیان گونه گذاری و تزریق ژل گونه را در بین ما پرطرفدار کرده است

بیشتر بخوانید

تردیدی وجود ندارد که داشتن یک چهره بی نقص و زیبا تا چه اندازه می تواند در زندگی فردی و اجتماعی تاثیر گذار باشد. زیبایی ظاهری حتی می تواند احتمال داشتن شغلی بهتر را افزایش دهد. جالب است بدانید که نظر سنجی ها نشان می دهد که افراد خوش چهره پنج برابر بیشتر از سایرین از زندگی خود احساس رضایت دارند و خوشحال تر از سایرین هستند

بیشتر بخوانید

ژوویدرم، نام ژلی است که از اسید هیالورونیک ساخته شده است. برند ژوویدرم محصولات مختلفی را تولید می کند. محصولات برند ژوویدرم برای کسانی ساخته می شود که می خواهند اثرات پیری و افزایش سن را در صورت خود مخفی کنند.از ” تزریق ژل ” ژوویدرم برای برجسته سازی اجزای مختلف صورت و رفع خطوط و چین و چروک استفاده می شود

بیشتر بخوانید

امروزه تزریق چربی بین افراد بسیار رواج پیدا کرده است. یکی از دلایل تمایل به تزریق چربی پر کردن صورت است. عوامل مختلفی منجر به لاغر شدن صورت می­ شوند و بسیاری از افراد تمایل به لاغر کردن صورت خود دارند.

بیشتر بخوانید

هر روزه بر میزان محبوبیت و استفاده از عمل ها و اقدامات زیبایی همچون تزریق چربی در حال افزایش می باشد و افراد بسیاری با استفاده از این دسته از اقدامات سعی در رفع و اصلاح قسمت های مختلف بدن خود را دارند.

بیشتر بخوانید

ژوویدرم (Juvederm) نوعی درمان زیبایی است که در دسته ی فیلرها قرار می گیرد. ژوویدرم برای بازسازی کانتور صورت و بهبود علائم افزایش سن استفاده می شود.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی یکی از موثرترین روش‌های جوانسازی و حجم‌دهی به پوست است که در سال‌های اخیر تا حد زیادی مورد اقبال واقع شده است. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به اصول تزریق چربی، کاربردها، عوارض و موارد این چنینی بپردازیم.

بیشتر بخوانید

گونه گذاری با تزریق چربی، پروتز و تزریق ژل و یا جراحی استخوان گونه ، کدامیک مناسبتر و بهتر است؟ افراد با گونه‌های لاغر اگر قصد جراحی زیبایی گونه دارند باید قبل از هر چیز نکاتی را بدانند.

بیشتر بخوانید