Doctor safaei contact

کاندیدای پیکرتراشی شخصی است که تصمیم به اصلاح ظاهر برخی از قسمت¬های بدن خود گرفته است. این عمل¬ها که در بهبود افتادگی پوست در موارد کاهش وزن بیش از حد نیز مورد استفاده قرار می¬گیرد، با توجه به میل بیماران و نظر پزشک بر روی کل بدن یا فقط در نواحی خاصی قابل انجام است.

بیشتر بخوانید

رفع چین و چروک پیشانی تاثیر زیادی در جوانی و زیبایی پوست صورت دارد. از انواع روش های تزریق ژل پیشانی، تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق چربی پیشانی برای رفع چین و چروک پیشانی می توان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

مراقبت از پوست در سن نوجوانی از اهمیت بالایی برخوردار است. 4 توصیه برای مراقبت از پوست نوجوانان در این مقاله بیان می شود که از مهم ترین راه های مراقبت از پوست است.

بیشتر بخوانید

برای درمان اسکار و درمان آکنه و جای جوش با ارزان ترین قیمت هرچه سریع تر اقدام کنید. دکتر صفایی برای درمان جای جوش قیمت های مناسبی را در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید

اگر می خواهید برای شام از کربوهیدرات های ساده مثل نان استفاده کنید بهتر است بعد از مصرف سبزیجات یا پروتئین باشد که تحقیقات نشان داده زمانی که به این صورت عمل کند مواد غذایی به آرامی به بدن می رسد.

بیشتر بخوانید

وقتي درگير كاهش، افزايش يا حفظ وزن خود مي شويم، اين اعداد هستند كه براي ما حكم مي كنند، اينكه مثلا كالري رژيم غذائي چند است و يا چند گرم از هر چيز بايد بخوريم

بیشتر بخوانید

امروزه چای سبز به عنوان یکی از محصولات برای کاهش وزن مورد توجه قرار گرفته است و برای افزایش میزان کافئین هر روز صبح در بدن مفید است.

بیشتر بخوانید

PRP (پلاسمادرمانی) یک روش مناسب برای جوانسازی پوست است. پی آر پی باید توسط یک پزشک با تجربه و قابل اعتماد انجام شود.

بیشتر بخوانید

ترک پوستی به ترک یا خطوط نازک یا نواری موازی هم یا به هم نزدیک گفته می شود

بیشتر بخوانید

پریتونیتیس (سندرم سوراخ شدن روده) زمانی رخ می دهد که بافت پریتونیوم که در دیواره ی داخلی روده قرار دارد و بیشتر قسمت های دستگاه گوارش ما را می پوشاند دچار التهاب یا پارگی می شود.

بیشتر بخوانید