Doctor safaei contact

تزریق بوتاکس با استفاده از سوزن‌های نازک و مخصوص انجام می‌شود. تزریق بوتاکس زیر چشم روشی است برای رهایی از دست چین و چروک اطراف چشم و حفظ شادابی و جوان ماندن صورت.

بیشتر بخوانید

جراحی زیبایی سینه یکی از عمل‌های زیبایی و پلاستیک است که محبوبیت زیادی دارد و افراد بنا به دلایل مختلفی تمایل به انجام این جراحی را دارند.

بیشتر بخوانید

بلفاروپلاستی یک عمل جراحی برای لیفت و بهبود زیبایی پلک پایین و بالایی است. عمل بلفاروپلاستی باید توسط پزشک زیبایی باتجربه انجام شود.

بیشتر بخوانید

هزینه پیکرتراشی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله روش برداشت بافت چربی، تخصص و مهارت پزشک جراح و مرکزی که جراحی در آن انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس ابرو یکی از بهترین روش‌ها برای لیفت ابرو، درمان ابروهای نامتقارن و رفع چین و چروک بین ابروها است.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی زیر چشم از عمل های پرطرفدار این روزهاست که با آن می‌توانید گودی و سیاهی زیر چشم را رفع کنید و به صورت خود ظاهری زیبا ببخشید.

بیشتر بخوانید

هزینه تزریق چربی به صورت و سینه ها چقدر است؟ به چه بخش هایی از بدن می‌توانم چربی تزریق کنم؟برای اطلاع از هزینه تزریق چربی با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید

ماندگاری بوتاکس به عوامل زیادی بستگی دارد. برای افزایش ماندگاری بوتاکس باید همه نکات و مراقبت های لازم را رعایت کنید.

بیشتر بخوانید

بوتاکس و به دنبال آن ترمیم های به موقع باعث رفع چروک و افتادگی نواحی خاص پوست می شود. در مرکز ما رفع چروک های پوستی را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید

کاندیدای پیکرتراشی شخصی است که تصمیم به اصلاح ظاهر برخی از قسمت¬های بدن خود گرفته است. این عمل¬ها که در بهبود افتادگی پوست در موارد کاهش وزن بیش از حد نیز مورد استفاده قرار می¬گیرد، با توجه به میل بیماران و نظر پزشک بر روی کل بدن یا فقط در نواحی خاصی قابل انجام است.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل پیشانی روشی محبوب، ایمن، غیر جراحی و ماندگار برای رفع خطوط عمیق و استاتیکی پیشانی است. اگر دنبال روشی ماندگار با کمترین عوارض برای از بین بردن چروک های پیشانی خود هستید، پرکننده های پوستی بهترین گزینه هستند.

بیشتر بخوانید

رفع چین و چروک پیشانی تاثیر زیادی در جوانی و زیبایی پوست صورت دارد. از انواع روش های تزریق ژل پیشانی، تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق چربی پیشانی برای رفع چین و چروک پیشانی می توان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس به چانه نه تنها تاثیر زیادی در کاهش جین و چروک و زیبایی فرد دارد بلکه در رفع بسیاری از مشکلات سلامتی و کاهش انقباضات چانه نیز مفید است.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول که در مورد پروتز سینه برای عموم افراد پیش می آید. پاسخ همه این سوالات را می توان در این صفحه پیدا کرد.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی در نواحی از بدن با حجم بافت کاهش یافته اعمال می¬شود و نتایج ایمن، طولانی مدت و ظاهر طبیعی به دست می¬دهد. تزریق چربی معمولاً شامل برداشتن چربی از قسمتی از بدن و تزریق آن به نواحی مورد نظر با کانول های مخصوص است. ممکن است لازم باشد این روش چندین بار تکرار شود تا به نتیجه دلخواه برسید. از آنجایی که این چربی بافت بدن خود شماست، هیچ واکنش یا آلرژی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید

سوالات تزریق بوتاکس برای پاسخ گویی به همه سوالاتی است که برای کاربران پیش آمده است. ما در اینجا تلاش می کنیم بیشتر پرسش ها و پاسخ های کاربران را در اینجا قرار دهیم. شما می توانید پاسخ سوالات تزریق بوتاکس خود را در این قسمت پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

انجام همزمان عمل آبدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن امروزه یک روش برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو و بزرگ کردن باسن شده است. با این روش چربی های اضافه را از شکم جدا کرده و به باسن انتقال می دهند.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی برای افراد بسیار رایج شده است. تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به باسن و تزریق چربی به سینه از رایج ترین انواع تزریق چربی است که دکتر صفایی آن را با ارزان ترین قیمت انجام می دهد.

بیشتر بخوانید