کاندیدای پیکرتراشی شخصی است که تصمیم به اصلاح ظاهر برخی از قسمت¬های بدن خود گرفته است. این عمل¬ها که در بهبود افتادگی پوست در موارد کاهش وزن بیش از حد نیز مورد استفاده قرار می¬گیرد، با توجه به میل بیماران و نظر پزشک بر روی کل بدن یا فقط در نواحی خاصی قابل انجام است.

بیشتر بخوانید

تزریق ژل پیشانی روشی محبوب، ایمن، غیر جراحی و ماندگار برای رفع خطوط عمیق و استاتیکی پیشانی است. اگر دنبال روشی ماندگار با کمترین عوارض برای از بین بردن چروک های پیشانی خود هستید، پرکننده های پوستی بهترین گزینه هستند.

بیشتر بخوانید

رفع چین و چروک پیشانی تاثیر زیادی در جوانی و زیبایی پوست صورت دارد. از انواع روش های تزریق ژل پیشانی، تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق چربی پیشانی برای رفع چین و چروک پیشانی می توان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس به چانه نه تنها تاثیر زیادی در کاهش جین و چروک و زیبایی فرد دارد بلکه در رفع بسیاری از مشکلات سلامتی و کاهش انقباضات چانه نیز مفید است.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول که در مورد پروتز سینه برای عموم افراد پیش می آید. پاسخ همه این سوالات را می توان در این صفحه پیدا کرد.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی در نواحی از بدن با حجم بافت کاهش یافته اعمال می¬شود و نتایج ایمن، طولانی مدت و ظاهر طبیعی به دست می¬دهد. تزریق چربی معمولاً شامل برداشتن چربی از قسمتی از بدن و تزریق آن به نواحی مورد نظر با کانول های مخصوص است. ممکن است لازم باشد این روش چندین بار تکرار شود تا به نتیجه دلخواه برسید. از آنجایی که این چربی بافت بدن خود شماست، هیچ واکنش یا آلرژی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید

سوالات تزریق بوتاکس برای پاسخ گویی به همه سوالاتی است که برای کاربران پیش آمده است. ما در اینجا تلاش می کنیم بیشتر پرسش ها و پاسخ های کاربران را در اینجا قرار دهیم. شما می توانید پاسخ سوالات تزریق بوتاکس خود را در این قسمت پیدا کنید.

بیشتر بخوانید

انجام همزمان عمل آبدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن امروزه یک روش برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو و بزرگ کردن باسن شده است. با این روش چربی های اضافه را از شکم جدا کرده و به باسن انتقال می دهند.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی برای افراد بسیار رایج شده است. تزریق چربی به صورت، تزریق چربی به باسن و تزریق چربی به سینه از رایج ترین انواع تزریق چربی است که دکتر صفایی آن را با ارزان ترین قیمت انجام می دهد.

بیشتر بخوانید

مراقبت از پوست در سن نوجوانی از اهمیت بالایی برخوردار است. 4 توصیه برای مراقبت از پوست نوجوانان در این مقاله بیان می شود که از مهم ترین راه های مراقبت از پوست است.

بیشتر بخوانید

برای درمان اسکار و درمان آکنه و جای جوش با ارزان ترین قیمت هرچه سریع تر اقدام کنید. دکتر صفایی برای درمان جای جوش قیمت های مناسبی را در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید

تزریق بوتاکس زیر بغل و تزریق بوتاکس کف دست و پا یکی از روش های درمانی است که برای از بین بردن تعریق زیر بغل و کف دست و پا مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد بوتاکس در درمان تعریق کف دست و پا بسیار زیاد است و نسبت به روش های دیگر هزینه کمی دارد.

بیشتر بخوانید

گاهی اوقات مردان دچار درد در نوک پستان میشوند که در بیشتر مواقع ممکن است به آن توجه نکنند اما باید به دنبال دلیل این درد ها باشند.بزرگ شدن سینه ها در آقایان را اصطلاحا ژنیکوماستی می گویند.این اختلال ممکن است بر اثر تغییرات هورمونی یا عوامل ژنتیکی به وجود بیاید.

بیشتر بخوانید

انتخاب سایز پروتز سینه قبل از جراحی و توسط پزشک مشخص می شود و بر اساس درخواست بیمار جراحی پروتز سینه صورت می گیرد. پروتزهای سینه دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشد.

بیشتر بخوانید

تزریق چربی راهی یک روش عالی برای جوانسازی پوست صورت می باشد زیرا به مقدار زیاد . به راحتی می تواند در دسترس باشدو هزینه آن نیز کم است.

بیشتر بخوانید

اگر می خواهید برای شام از کربوهیدرات های ساده مثل نان استفاده کنید بهتر است بعد از مصرف سبزیجات یا پروتئین باشد که تحقیقات نشان داده زمانی که به این صورت عمل کند مواد غذایی به آرامی به بدن می رسد.

بیشتر بخوانید

برای ایجاد فرم بهتر بدن روش‌های مختلفی از جمله لیپوساکشن و لیزر لیپولیز وجود دارد از این رو تلاش می‌شود با استفاده از روش‌های مختلفی عوارض ناشی از این روش ها را کاهش داد.

بیشتر بخوانید

وقتي درگير كاهش، افزايش يا حفظ وزن خود مي شويم، اين اعداد هستند كه براي ما حكم مي كنند، اينكه مثلا كالري رژيم غذائي چند است و يا چند گرم از هر چيز بايد بخوريم

بیشتر بخوانید