یکی از سوالاتی که در ذهن افراد رخ میدهد تفاوت قیمت دیسپورت و بوتاکس است و آیا این که قیمت دیسپورت به صرفه است یا خیر، در این مقاله به عوامل موثر بر قیمت و هزینه دیسپورت پاسخ داده می‌شود.

بوتاکس صورت

بوتاکس

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس

سرعت تاثیر پذیری بر روی پوست فرد یکی از تفاوت های بین بوتاکس دیسپورت و بوتاکس می باشد . در بیشتر افراد بوتاکس ۳ تا ۵ روز اثر خود را نشان می دهد این در حالی است که اثر دیسپورت خود را 2 روز بعد نمایان می‌کند و بعد از دو روز تاثیر دیسپورت روی پوست کاملا قابل مشاهده است که این برای کسانی که می خواهند در یک فستیوال حرفه ای و یا اجتماعی شرکت کنند و به آراستگی خود اهمیت می دهند یک مزیت ایده آل است وهمچین مطالعات نشان دهنده ی باقی ماندن بیشتر نتایج حاصل از فرایند بوتاکس دیسپورت نسبت به بوتاکس می باشد . درمواقعی که اثر بخشی بوتاکس در درمان از دست رفته می توان از دیسپورت استفاده کرد . ویال های دیسپورت در اندازه های ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می باشند در حالیکه بوتاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی می باشند. تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول های حساس آن ضروری است. از آنجا که در تهیه دیسپورت از لاکتوز (قند شیر) استفاده می شود افرادی که آلرژی به شیر دارند نباید از این محصول استفاده کنند.

چرا شما باید خرید بوتاکس دیسپورت را انتخاب نمایید؟

بسیاری از بیماران برای آنکه نتایج رضایت بخش و دلخواه را تا ۴ ماه مشاهده کنند ترزیق بوتاکس دیسپورت را ترجیح می دهند و همینطور متوجه سریع تر بودن نتایج به دست آمده از ترزیق دیسپورت نسبت به بوتاکس شده اند.

دوز مورد نیاز دیسپورت

در زیر به دوز مورد نیاز برای فرایند ترزیق دیسپورت در نواحی مختلف صورت می پردازیم:

- پیشانی : ۲۰ الی ۸۰ واحد

- خط اخم ( خطوط عمودی بین ابروها ) : ۴۰ الی ۸۰ واحد

- چین وچروک های اطراف چشم : ۱۵الی ۳۰ واحد در هرطرف

- خطوط اطراف گردن : ۲۰ الی ۳۰ واحد

- تو رفتگی چانه : ۵ الی ۱۰ واحد

- بینی استخوانی : ۱۰ الی ۲۰ واحد

قیمت دیسپورت و عوامل موثر بر آن

در زیر مهم ترین عوامل موثر بر هزینه درمان تزریق دیسپورت امده اند:

۱ – اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد:

با افزایش محدوده، درمان گران تر خواهد بود. توجه داشته باشید که کلینیک های متعدد به ارائه تخفیفات برای درمان مناطق مختلف می پردازند.

۲ – درمورد نیاز برای درمان:

اگر میزان چروکهای شما (یا درمان مورد نظر) شدید باشد، ممکن است واحدهای بیشتری از دیسپورت مورد نیاز باشد، که در اینصورت هزینه افزایش خواهد یافت.

۳ – مناطقی که نیاز به درمان دارند:

بعضی از مناطق ممکن است تزریق بیشتری نسبت به مناطق دیگر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، زیر بغل ممکن است نیاز به واحدهای بیشتری از دیسپورت نسبت به خطوط خنده داشته باشد.

۴ – موقعیت فیزیکی:

هزینه ی بوتاکس دسپورت در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس بیشتر است.

۵- اعتبار شخصی که درمان را انجام می دهد:

شما برای تزریق دیسپورت به یک متخصص پزشکی نیاز ندارید، بنابراین اگر یک تکنسین دیسپورت را برای تزریق انتخاب کنید، می توانید پرداخت پایینتری داشته باشید.

هزینه معمول و قیمت دیسپورت:

با توجه به اطلاعات ارائه شده ، هزینه معمول درمان دیسپورت بسته به میزان مورد نیاز شما و تخصص پزشکی که آن را انجام می کند، متفاوت می باشد. هر ویال دیسپورت Dysport ساخت انگلستان هزینه ی بیش تر و هر واحد بوتاکس نورونوکس Noronox  ساخت کره قیمت کمی پایین تر دارد. همچنین هر واحد بوتاکس مصپورت Masport ساخت ایران دارای قیمت پایین تر می باشد. البته این مبالغ بسته به نوع منطقه زندگی وهمچنین قیمت دلار ممکن است مقداری متفاوت باشند. کیفیت خدمات معمولا عامل اصلی تعیین کننده هزینه های بوتاکس است اما شما همچنین باید کیفیت بوتاکس مورد استفاده برای انجام درمان را در نظر بگیرید. بسیاری از مراکز مراقبت از پوست و حتی جراحان پلاستیک تخفیفاتی برای درمان های چندگانه و یا برای مشتری دایمی ارائه می دهند.

دکتر صفائی پیروز فقط تزریق بوتاکس انجام می‌دهند و این وبسایت نیز برای فروش بوتاکس نمی‌باشد.

لطفا برای خرید بوتاکس با مطب تماس نگیرید.

 

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی (پلاستیک - ترمیمی)

به اشتراک بگذارید :