قیمت دیسپورت و تفاوت بوتاکس و دیسپورت

یکی از سوالاتی که ذهن افراد را به خود مشغول کرده است، تفاوت قیمت دیسپورت و بوتاکس است و آیا این که قیمت دیسپورت به صرفه است یا خیر؟ مناسب ترین بوتاکس از نظر کیفیت و قیمت کدام است؟ عوامل مختلفی بر قیمت بوتاکس دیسپورت و مصپورت تاثیر می گذارد. در این مقاله به عوامل موثر بر قیمت و هزینه دیسپورت پاسخ داده می‌شود.

تزریق بوتاکس دیسپورت در تهران | تزریق بوتاکس صورت

قیمت بوتاکس دیسپورت

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس

سرعت تاثیر پذیری بر روی پوست فرد یکی از تفاوت های بین بوتاکس دیسپورت و بوتاکس می باشد . در بیشتر افراد بوتاکس ۳ تا ۵ روز اثر خود را نشان می دهد این در حالی است که اثر دیسپورت خود را 2 روز بعد نمایان می‌کند و بعد از دو روز تاثیر دیسپورت روی پوست کاملا قابل مشاهده است که این برای کسانی که می خواهند در یک فستیوال حرفه ای و یا اجتماعی شرکت کنند و به آراستگی خود اهمیت می دهند یک مزیت ایده آل است وهمچین مطالعات نشان دهنده ی باقی ماندن بیشتر نتایج حاصل از فرایند بوتاکس دیسپورت نسبت به بوتاکس می باشد . درمواقعی که اثر بخشی بوتاکس در درمان از دست رفته می توان از دیسپورت استفاده کرد . ویال های دیسپورت در اندازه های ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می باشند در حالیکه بوتاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی می باشند. تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول های حساس آن ضروری است. از آنجا که در تهیه دیسپورت از لاکتوز (قند شیر) استفاده می شود افرادی که آلرژی به شیر دارند نباید از این محصول استفاده کنند.

چرا شما باید خرید بوتاکس دیسپورت را انتخاب نمایید؟

بسیاری از بیماران برای آنکه نتایج رضایت بخش و دلخواه را تا ۴ ماه مشاهده کنند ترزیق بوتاکس دیسپورت را ترجیح می دهند و همینطور متوجه سریع تر بودن نتایج به دست آمده از ترزیق دیسپورت نسبت به بوتاکس شده اند.

دوز مورد نیاز دیسپورت

هر کدام از نواحی صورت باید به اندازه مشخصی بوتاکس دیسپورت به آن تزریق شود. در زیر به دوز مورد نیاز برای فرایند ترزیق دیسپورت در نواحی مختلف صورت می پردازیم:

  •  پیشانی : ۲۰ الی ۸۰ واحد
  •  خط اخم ( خطوط عمودی بین ابروها ) : ۴۰ الی ۸۰ واحد
  •  چین وچروک های اطراف چشم : ۱۵الی ۳۰ واحد در هرطرف
  •  خطوط اطراف گردن : ۲۰ الی ۳۰ واحد
  •  تو رفتگی چانه : ۵ الی ۱۰ واحد
  •  بینی استخوانی : ۱۰ الی ۲۰ واحد

تزریق بوتاکس دیسپورت در تهران | هزینه تزریق مصپورت

قیمت تزریق بوتاکس دیسپورت

قیمت دیسپورت و عوامل موثر بر آن

قیمت بوتاکس دیسپورت به عوامل زیادی بستگی دارد. در زیر مهم ترین عوامل موثر بر هزینه درمان تزریق دیسپورت امده اند:

۱ – اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد:

با افزایش محدوده ای که باید دیسپورت به آن قسمنت تزریق شود، درمان گران تر خواهد بود. توجه داشته باشید که کلینیک های متعدد به ارائه تخفیفات برای درمان مناطق مختلف می پردازند.

۲ – درمورد نیاز برای درمان:

اگر میزان و عمق چروکهای شما (یا درمان مورد نظر) شدید باشد، ممکن است واحدهای بیشتری از دیسپورت مورد نیاز باشد، هرچقدر واحد دیسپورت تزریقی بیشتر باشد هزینه افزایش خواهد یافت.

۳ – مناطقی که نیاز به درمان دارند:

بعضی از مناطق ممکن است تزریق بیشتری نسبت به مناطق دیگر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، زیر بغل ممکن است نیاز به واحدهای بیشتری از دیسپورت نسبت به خطوط خنده داشته باشد.

۴ – موقعیت فیزیکی:

هزینه ی بوتاکس دسپورت در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس بیشتر است.

۵- اعتبار شخصی که درمان را انجام می دهد:

شما برای تزریق دیسپورت به یک متخصص پزشکی نیاز ندارید، بنابراین اگر یک تکنسین دیسپورت را برای تزریق انتخاب کنید، می توانید پرداخت پایینتری داشته باشید.

هزینه معمول و قیمت دیسپورت:

با توجه به اطلاعات ارائه شده ، هزینه معمول درمان دیسپورت بسته به میزان مورد نیاز شما و تخصص پزشکی که آن را انجام می کند، متفاوت می باشد. هر ویال دیسپورت Dysport ساخت انگلستان هزینه ی بیش تر و هر واحد بوتاکس نورونوکس Noronox  ساخت کره قیمت کمی پایین تر دارد. همچنین هر واحد بوتاکس مصپورت Masport ساخت ایران دارای قیمت پایین تر می باشد. البته این مبالغ بسته به نوع منطقه زندگی وهمچنین قیمت دلار ممکن است مقداری متفاوت باشند. کیفیت خدمات معمولا عامل اصلی تعیین کننده هزینه های بوتاکس است اما شما همچنین باید کیفیت بوتاکس مورد استفاده برای انجام درمان را در نظر بگیرید. بسیاری از مراکز مراقبت از پوست و حتی جراحان پلاستیک تخفیفاتی برای درمان های چندگانه و یا برای مشتری دایمی ارائه می دهند. هزینه  تزریق بوتاکس دیسپورت در تهران بر اساس پارامترهایی که در بالا ذکر شد تعیین می گردد. اما دکتر فرامرز صفایی تا جایی که توانسته باشد هزینه های کمتری را در نظر گرفته است.

اثرات به دست آمده از تزریق بوتاکس دیسپورت

 

اثربخشی از هفته اول ظاهر می شود، در یک ماه به حداکثر خود می رسد و تقریباً 4 ماه حفظ می شود.

در زیبایی شناسی بازگشت به حالت اولیه تدریجی است و از ماه چهارم یا ششم انقباضات عضلانی به آرامی از سر گرفته می شود. سپس می توان یک جلسه جدید تزریق سم بوتولینوم پیشنهاد داد. به طور کلی، سال اول 2 جلسه و سپس 1 جلسه در سال بعد از آن طول می کشد.

برای سم در دردهای مفصلی فقط یک جلسه لازم است، سپس توانبخشی امکان جلوگیری از تکرار جلسات را فراهم می کند. گاهی اوقات ممکن است یک جلسه دیگر حداقل 1 سال بعد ارائه شود.

دکتر صفائی پیروز فقط تزریق بوتاکس انجام می‌دهند و این وبسایت نیز برای فروش بوتاکس نمی‌باشد.

لطفا برای خرید بوتاکس با مطب تماس نگیرید.

 

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی (پلاستیک - ترمیمی)

به اشتراک بگذارید :