Doctor safaei contact

تاثیر بوتاکس دیسپورت بعد از تزریق | هزینه بوتاکس صورت

تاثیر بوتاکس دیسپورت بعد از تزریق | هزینه بوتاکس صورت

هزینه و قیمت بوتاکس صورت | هزینه تزریق بوتاکس

از جمله روش های جوانسازی پوست صورت که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است ، تزریق بوتاکس است. در صورت از بوتاکس جهت رفع چین و چروک ها، خط اخم، خطوط بین ابروها، خط خنده ،خطوط پیشانی، خطوط گوشه های لب، خطوط روی لب و درمان افتادگی ابرو استفاده می شود. با توجه به نیاز فرد به میزان بوتاکس و مهارت پزشک‌، قیمت بوتاکس (Botox injection cost) صورت تعیین می شود. ماده بوتاکس توسط سوزن های بسیار ریز و مخصوص در نواحی مورد نظر طی چند دقیقه بدون نیاز به بیهوشی تزریق می شود ، این ماده با از کار انداختن موقت عضلات فعال و پر کردن فرورفتگی های صورت، باعث بازگرداندن جوانی و شادابی به چهره ی فرد می شود.. ۵ تا ۶ ماه پس از تزریق اول، برای ماندگاری بیشتر فرد باید تزریق بوتاکس را مجددا انجام دهد. تزریق بوتاکس به منظور جوانسازی پوست صورت می تواند هم در زنان و هم در مردان موثر واقع گردد.

تزریق بوتاکس

بوتاکس، یک درمان غیر جراحی محبوب می باشد که در ابتدا برای درمان طیف وسیعی از شرایط از عرق بیش از حد تا سردرد استفاده می‌شود. امروزه در بیشتر موارد از جنبه ی مزایای زیبایی آن استفاده می شود. این درمان، توانایی بهبود ظاهر چین و چروک را دارد و می تواند پف و شکل لب ها را تغییر دهد. هزینه ی تزریق بوتاکس به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است که در ادامه مطلب به این عوامل اشاره خواهیم کرد. به طور کلی، کلینیک ها هزینه ها را بر اساس “ناحیه ی مورد نظر” طبقه بندی می کنند، گرچه بعضی از آن‌ها بر اساس “تعداد واحدها” می باشند، که منجر به تفاوت های بزرگی در هزینه های درمانی می شود.

عوامل موثر بر قیمت و هزینه بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس به پارامترهای زیادی بستگی دارد. در اینجا تعدادی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوتاکس را بیان می کنیم:

۱وسعت و بزرگی قسمتی که نیاز به درمان دارد:

با افزایش محدوده، درمان گران تر خواهد بود. توجه داشته باشید که کلینیک های متعدد به ارائه تخفیفات برای درمان مناطق مختلف می پردازند.

۲مقدار دز بوتاکس مورد نیاز برای درمان:

مقدار دز بوتاکس که تزریق می کنید تاثیر چشم گیری در هزینه تزریق بوتاکس دارد. اگر میزان چروکهای شما  (یا درمان مورد نظر) شدید یا محدوده تزریق بوتاکس بیشتر باشد، ممکن است واحدهای بیشتری از بوتاکس مورد نیاز باشد، که در اینصورت هزینه افزایش می‌یابد در نتیجه بهتر است قبل از تزریق بوتاکس یک جلسه برای مشاوره و تعیین مقدار دقیق محلول بوتاکس اطلاع پیدا کنید و هزینه تزریق بوتاکس را بدانید.

قیمت بوتاکس | هزینه تزریق بوتاکس | قیمت تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس (قیمت تزریق بوتاکس)

3 – مناطقی که نیاز به تزریق بوتاکس دارند:

بعضی از مناطق ممکن است تزریق بیشتری نسبت به مناطق دیگر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال، زیر بغل ممکن است نیاز به واحدهای بیشتری نسبت به خطوط خنده داشته باشد.

۴ – موقعیت فیزیکی:

هزینه ی بوتاکس در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و لس آنجلس بیشتر است.

۵-  مهارت شخصی  که درمان را انجام می دهد:

شما برای تزریق بوتاکس به یک متخصص پزشکی نیاز ندارید، بنابراین اگر یک تکنسین بوتاکس را برای تزریق انتخاب کنید، می توانید پرداخت پایینتری داشته باشید.

هزینه های معمول درمان بوتاکس

هزینه معمول درمان بوتاکس بسته به میزان مورد نیاز شما و تخصص پزشکی که آن را انجام می کند، بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه یک واحد دیسپورت Dysport ساخت انگلستان بین ۳۶۰ تا ۴۰۰ هزارتومان و قیمت هر واحد بوتاکس نورونوکس Noronox  ساخت کره حدود ۳۴۰ هزار تومان و قیمت هر واحد بوتاکس مصپورت Masport ساخت ایران حدود ۲۰۰ هزارتومان می باشد، البته این مبالغ بسته به نوع منطقه زندگی ممکن است مقداری تغییر کند. همچنین بوتاکس زئومین نیز جدیدا در بین بوتاکس های مورد استفاده در ایران محبوب شده است. کیفیت خدمات معمولا عامل اصلی تعیین کننده هزینه های بوتاکس است اما شما همچنین باید کیفیت بوتاکس مورد استفاده برای انجام درمان را در نظر بگیرید.

تخفیف هزینه تزریق بوتاکس

بسیاری از مراکز مراقبت از پوست و حتی جراحان پلاستیک تخفیفاتی برای درمان های چندگانه و یا برای مشتری دایمی ارائه می دهند. در کلینیک های زیبایی بر اساس  برند بوتاکس و موضع تزریق بوتاکس قیمت  بوتاکس متفاوت است. بعنوان مثال تزریق دیسپورت که یک برند انگلیسی و با کیفیت است بالاترین قیمت را دارد. بوتاکس نورونوکس که کره ای است قیمت متوسطی داشته و کنیتوکس که چینی است ارزان ترین قیمت را دارد. دیسپورت برند اروپایی بوتاکس است و تفاوت های قابل توجهی با بوتاکس که توسط شرکت آمریکایی آلرگان تولید می شود، دارد.  ماده اصلی دیسپورت مثل بوتاکس سم باکتری کلستریدیم بوتولینوم نوع آ می‌باشد . ویال‌های دیسپورت به شکل پودر تولید می‌شوند و بر خلاف بوتاکس که در حرارت زیر صفر نگهداری می‌شوند می‌بایست در درجه حرارت ۲ تا ۸ درجه سانتی‌گراد  نگهداری و  جا به جا شوند.  ویال‌های دیسپورت به شکل ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی موجود می‌باشند در حالیکه بوتاکس به شکل ۵۰ و ۱۰۰ واحدی می‌باشند. تهیه این ویال از مراکز معتبر برای رعایت زنجیره سرما و جلوگیری از تخریب ملکول‌های حساس آن ضروری است. از آنجا که در تهیه دیسپورت از لاکتوز استفاده می‌شود افرادی که آلرژی به شیر دارند نباید از این محصول استفاده کنند. تکنیک تزریق در بوتاکس و دیسپورت شبیه هم می‌باشد با این تفاوت که نسبت تزریق آن دو و نیم تا  سه برابر بوتاکس می‌باشد. به عبارت دیگر اگر در یک نقطه احتیاج به تزریق ۵ واحد بوتاکس وجود داشته باشد معادل دیسپورت برای تزریق در این نقطه ۱۲٫۵ تا  ۱۵ واحد می باشد . قیمت دیسپورت به ازاء هر واحد حدود یک سوم بوتاکس شرکت  آلرگان  می‌باشد ولی از آنجا که مصرف دیسپورت سه برابر بیشتر از بوتاکس  می باشد قیمت بوتاكس و ديسپورت تقریبا برابر می باشد.

 قیمت بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس با قیمت مناسب | قیمت تزریق بوتاکس صورت

قیمت تزریق بوتاکس برای خطوط اخم و پیشانی چقدر است؟

قیمت تزریق بوتاکس برای هر پزشک متفاوت است. برخی پزشکان برای هر ناحیه خاص، قیمت مشخصی مطالبه می‌کنند. به عنوان مثال، خطوط اخم یک ناحیه، پیشانی یک ناحیه و خطوط دور چشم یک ناحیه در نظر گرفته می­شوند. برخی پزشکان بر اساس تعداد واحد­های تزریق هزینه دریافت می­کنند، بنابراین قیمت هر واحد از بوتاکس محاسبه می­شود. ویال­های بوتاکس دارای دو اندازه متفاوت هستند: ویال ۵۰ واحدی و ویال ۱۰۰ واحدی. تعداد واحد­های تزریق به تعداد چین و چروک­هایی که باید از بین بروند بستگی دارند. قیمت تزریق بوتاکس درایران برای برند دیسپورت انگلستان متفاوت است. بر اساس اینکه پزشک معالج شما از چه روشی برای تعیین قیمت بوتاکس پیشانی استفاده می‌کند می‌توان قیمت ها را بررسی نمود.

قیمت بوتاکس پیشانی:

چین و چروک های بیانی که بر روی پیشانی بیشتر به دلیل اخم کردن یا خندیدن بیمار و به دلیل عدم آبرسانی دراین  ناحیه ایجاد می شود تا زمانی که شیار در پوست ایجاد نشده باشد قابل رفع است، در این صورت تزریق کمی بوتاکس مناسب است. قیمت یک ناحیه  بوتاکس روی پیشانی متغیر است و به عواملی همچون کلینیک، پزشک، مقدار بوتاکس و ... بستگی دارد.

هزینه بوتاکس ابرو چقدر است؟

هزینه بوتاکس ابرو بر اساس میزان واحدی بوتاکسی که تزریق می‌شود محاسبه می‌گردد. هزینه بوتاکس در هر کلینیک به امکانات و تخصص پزشک بستگی دارد. بهتر است قبل از اینکه به هزینه تزریق توجه کنید تمرکز خود را بر پیدا کردن پزشک باتجربه و متخصص بگذارید.

چند واحد برای درمان تعریق بیش از حد زیربغل مورد نیاز است؟

برای جلوگیری از تعریق زیر بغل می توان از روش تزریق بوتاکس استفاده کرد. هر پزشک نظر متفاوتی درباره مقدار واحدی که باید به زیر بغل تزریق شود دارد. معمولاً ۲۵ تزریق برای هر زیربغل انجام میدهند؛ در هر تزریق ۲ واحد، و در مجموع ۵۰ واحد برای هر زیربغل استفاده میکنند. ممکن است یک فرد بزرگتر با زیربغل بزرگتر تزریق بیشتر و یک فرد کوچکتر به تزریق­‌های کمتری نیاز داشته باشد. مساحت ناحیه ای که بوتاکس به آن تزریق می‌شود نیز بر این موضوع تاثیر می‌‌گذارد.

هزینه تزریق بوتاکس | قیمت تزریق بوتاکس

هزینه بوتاکس صورت | قیمت بوتاکس پیشانی

بوتاکس را از کجا می­توان خریداری کرد؟

برای خرید بوتاکس باید حتما نسخه پزشک داشته باشید زیرا این یک داروی تزریقی است و فروش آن به صورت عمومی نیست. برای خرید بوتاکس بهتر است بیشتر از قیمت بوتاکس از کیفیت و جنس آن اطمینان حاصل نمایید. هزینه بوتاکس به دلیل کاربرد زیبایی آن معمولا تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، از این رو هزینه ی انجام آن به صورت آزاد محاسبه می شود.

دکتر صفائی پیروز فقط تزریق بوتاکس ( تزریق چربی به پیشانی، تزریق چربی به چانه، تزریق چربی گونه و...) انجام می‌دهند و این وبسایت نیز برای فروش بوتاکس نمی‌باشد.

لطفا برای خرید بوتاکس با مطب تماس نگیرید.

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی )

به اشتراک بگذارید :