برتری لیزر لیپولیز نسبت به لیپوساکشن - لیپولیز بهتر است یا لیپوساکشن؟

برای ایجاد فرم بهتر بدن روش‌های مختلفی از جمله لیپوساکشن و لیزر لیپولیز  وجود دارد از این رو تلاش می‌شود با استفاده از روش‌های مختلفی عوارض ناشی از این روش ها را کاهش داد. لیزر لیپولیز از نظر میزان و مقدار حذف چربی ها در افرادی که مناسب باشند، هیچ تفاوتی با لیپوساکشن ندارد، ولی نتایج کیفی و زیبایی حاصل از لیزر لیپولیز بسیار قابل ملاحظه تر از لیپوساکشن است.

لیزر لیپولیز

روش لیزر لیپولیز

در لیزر لیپولیز به جهت اینکه برای نرم‌کردن چربی از لیزر استفاده می‌شود، نیاز به سایز کوچک‌تری از کانول یا لوله برای تخلیه چربی وجود دارد و میزان تورم و کبودی روش لیزر لیپولیز نسبت به روش معمولی لیپوساکشن کمتر است لیزر لیپولیز بسیار ظریف و با دستکاری بسیار کمتر و درد و تورم کمتری نسبت به لیپوساکشن همراه است. در روش لیزر لیپولیز دوره نقاهت کمتر بوده و پوست آن ناحیه بهتر جمع می‌شود. همچنین می‌توان این شیوه را همانند لیپوساکشن معمولی با بی‌حسی موضعی انجام داد.

 

روش لیپوساکشن

روش لیپوساکشن بیشتر در مواقعی استفاده می‌شود که نقاط محدودی از بدن مثل ناحیه مچ پا، زیر گردن، اطراف زانو و آرنج دارای چربی اضافه باشد و نواحی کوچکی از شکم یا پهلو و پا مورد ساکشن قرار گیرد.میزان عوارض بعد از این عمل و حتی مدت دوران نقاهت و بهبودی پس از این عمل جراحی هم کاملا بستگی دارد به اینکه چه میزانی از چربی را از بدنتان بیرون بکشید و نیز در چه قسمتی از بدنتان.

 

مزایای لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز با دستکاری بسیار کمتر و درد و تورم کمتر در ناحیه مورد نظر نسبت به لیپوساکشن همراه است. - حذف چربی با  لیزر لیپولیز به دلیل داشتن ظرافت بالا در حین انجام نتایج زیبایی حاصل بسیار ایده آل بوده و آثار ناهمواری روی پوست بر خلاف لیپوساکشن ایجاد نمی شود.- تابش لیزر در زیر پوست باعث تحریک و ساخته شدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست و رفع سلولیت می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :
مطب دکتر صفایی پیروز