تزریق ژل

تزریق ژل

بهترین ژل برای اصلاح خط خنده چیست؟

خطوط خنده شامل چین های بینی لبی و اطراف دهان (ماریونت) هستند. این چروک و خطوط ریز با همدیگر به خطوط لبخند شناخته می شوند.

چین های بینی لبی خطوط و چروک ریزی هستند که از گوشه بینی تا ناحیه خارجی لب ها کشیده می شوند.

خطوط ماریونت خطوط ریزی هستند که در هر دو سمت از گوشه خارجی دهان تا چانه کشیده می شوند.

این خطوط که به خطوط عمودی گوشه دهان، ماریونت، خنده، لبخند یا چین های بینی لبی نیز شناخته می شوند بخشی از فرایند افزایش سن بوده و مخصوصا در افرادی پدیدار می شوند که احساسات خود را به صورت شدید بروز می دهند.

برای از بین بردن این خطوط، فیلری عالی وجود دارد که می تواند این چروک ها را صاف کرده و ظاهر آن ها را کاهش دهد. این فیلر ژوویدرم ولور یا Juvéderm Vollure XC نام دارد.

چه چیزی خطوط خنده را ایجاد می کند؟​

خطوط خنده از چندین عامل به وجود آمده که در ایجاد این خطوط ناخواسته در اطراف بینی و دهان با یکدیگر همکاری می کنند. برخی از عوامل اولیه شامل موارد زیر می شوند:

کاهش مقدار تولید الاستین و کلاژن همراه با افزایش سن

بروز حالات صورت در طول زمان

درمان خطوط خنده به وسیله ژوویدرم ولور

کاهش مقدار چربی صورت همراه با افزایش سن

بهترین ژل برای رفع خط خنده​

ژوویدرم ولور یک فیلر پوستی از جنس هیالورونیک اسید است که چین و چروک های صورت با عمق متوسط تا شدید را درمان می کند. این فیلر به عنوان موثر ترین فیلر اثبات شده است.

نتایج حاصل از این فیلر تا 18 ماه پایداری دارند. این فیلر تزریقی به شدت تاثیر گزار به زیر پوست می رود تا به آن حجم اضافه کرده، خطوط ناشی از لبخند را صاف کرده و صورت را به ظاهر جوان خود بازگرداند.

ژوویدرم ولور یک فیلر باریک است که خطوط ریز اطراف بینی و دهان را صاف می کند. مزیت برتر ولور این است که به دلیل باریک بودن، ناحیه مورد نظر پوست را بیش از حد متورم نکرده و ظاهری طبیعی و جوان به صورت می بخشد.

تزریق ژل

هزینه اصلاح خط لبخند

هزینه تزریق ژل برای رفع خط خنده بستگی به میزان ژل و همچنین کیفیت و برند ژل می باشد. معمولا برای رفع خط خنده نیاز به یک الی دو سی سی ژل می باشد.

 بیشتر بدانید: تزریق ژل و انواع آن

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی )

به اشتراک بگذارید :