جراحی-آبدومینوپلاستی

یکی از قدرتمند ترین اعمال جراحی ترمیمی جراحی آبدومینوپلاستی ( تامی تاک ) است که باعث می شود شکم را به ایده آل از دیدگاه زیبایی نزدیک کند. جراحی ابدومینوپلاستی یک روش تهاجمی برای کم کردن حجم شکم است.

عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو

در این روش جراحی زیبایی شکم، پوست و چربی های اضافی شکم برداشته می شود و جدار شکم نیز دوخته می شود و در نتیجه شلی و افتادگی و برآمدگی جدار شکم نیز برطرف می شود. در جراحی زیبایی شکم برش جراحی همان برش عمل سزارین می باشد.

احتمال آمبولی ریه در عمل ابدومینوپلاستی

خون لخته شده در قسمت های مختلف بدن مانند پا، وارد جریان خون شده و در بدن به گردش در می آید. این لخته به ریه یا گاها به مغز می رسد و آمبولی را ایجاد میکند.

داگرز یا گوش سگ بعد از عمل ابدومینوپلاستی

باقی ماندن قسمت های چربی در محل برش را داگرز می گویند، این عارضه اکثرا در حین جراحی برطرف میشود و یا با گذشت زمان جذب می شود. اما در بعضی شرایط اندک نیاز به جراحی و ساکشن دوباره دارد.

آبدومینوپلاستی (تامی تاک) و لیپوآبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی (تامی تاک) یا روشهای جایگزین آن مانند لیپوآبدومینوپلاستی گزینه های بسیار خوبی برای جراحی زیبایی شکم هستند که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم باعث صاف شدن شکن و ایجاد گودی کمر شده و زیبایی و تناسب را به اندام شما باز می گردانند.