تزریق-چربی

نکاتی درمورد تزریق چربی صورت

تزریق چربی راهی است برای جوانسازی پوست که هزینه کمی دارد و با هر نوع بدنی سازگار است که در مقابل فیلرهای موجود می تواند یک فیلر ایده آل برای جوانسازی پوست باشد.

بعد از تزریق ژل صورت چکار کنیم؟

تزریق ژل به صورت ، یکی از پرطرفدارترین انتخاب افرادی است که به جوانسازی پوست و زیبایی اهمیت می دهند. پس از تزریق بوتاکس صورت ، تزریق ژل به صورت در رتبه دوم از نظر محبوبیت و کاربرد در جهان قرار دارد.

رژیم غذایی بعد از تزریق چربی

تزریق چربی مانند هر تکنیک زیبایی دیگری نیاز رعایت توصیه هایی پس از عمل زیبایی دارد. این توصیه ها به منظور کسب نتیجه ی بهتر از انتقال چربی است. تزریق چربی به صورت با اهداف مختلفی صورت می گیرد شامل از بین بردن خط لبخند، خط اخم، چروک پنجه کلاغی و از بین بردن فرورفتگی هاست. در برخی موارد نیز تزریق چربی به منظور افزایش حجم لب ها و گونه ها انجام می شود.

دوره ماندگاری تزریق چربی

تزریق چربی شامل برداشتن چربی از یک منطقه از بدن برای تزریق مجدد به ناحیه دیگر مانند صورت، گونه­ ها یا دستهاست. چربی معمولاً از شکم، باسن یا ران با استفاده از تکنیک لیپوساکشن برداشته می ­شود. و چربی جمع آوری شده قبل از تزریق به ناحیه جدید آماده سازی می ­شود.

جوانسازی با تزریق چربی| چگونگی انجام تزریق چربی

تزریق چربی که پیوند چربی اتولوگ نیز نامیده می شود بدین صورت است که چربی را از یک قسمت بدن بداشته به قسمت دیگر تزریق می کنند تا چربی زیر پوست آن نواحی پوست مجدداً تأمین شود.

تزریق چربی گونه

تزریق چربی به گونه برای گونه گذاری یکی از جراحی های زیبایی است که اکثر خانم هایی که نمی خواهند برای چاق شدن صورت، تناسب اندامشان را برهم بزنند به سراغ آن می روند.


© 1399 تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر فرامرز صفائی پیروز می‌باشد.

طراحی و بهینه سازی سایت، آنلاین سلامت