درباره ژل ژوویدرم ولیفت چه میدانید؟

ژل ژوویدرم ولیفت چیست؟

ژل ژوویدرم ولیفت همراه با لیدوکائین، جدیدترین محصول سری ژوویدرم است. مواد سازنده این محصول اسید هیالورونیک (HA) است که توسط تکنولوژی منحصر بفرد VYCROSS  ساخته شده است. این گزینه درمان همه کاره برای بیمارانی است که به دنبال یک چهره بی نظیر، طبیعی با حداقل تورم با نتیجه طولانی مدت هستند.

با گذشت زمان، گونهها، چانه و فک بالا ممکن است تحت تاثیر فرآیند پیری طبیعی قرار بگیرند: از دست دادن حجم یا زیبایی، و ظاهر شدن چروک های "استاتیک"، مانند چروک های عمیق تر در نواحی اطراف بینی یکی از نگرانیهای مهم پیری است.

ژل ژوویدرم ولیفت با لیدوکائین برای صاف و از بین بردن چروکهای عمیق برای جلوهی زیباتر و همچنین تغییر و هر چه طبیعیتر نشان دادن خطوط چهره طراحی شده است.

ژل ژوویدرم ولیفت با لیدوکائین ،برای اثرگذاری و شکل دادن و درمان وارفتگی های عمیق پوست مانند چروک های اطراف بینی، ، یک روش درمان جدید ارائه می دهد که برآورد شده برای ارائه نتایج صاف و طولانی مدت تا 18 ماه است.

 

عوارض ژل ژوویدرم

عوارض این محصول نیز مانند سایر محصولات داری HA است اما شايع ترين عوارض جانبی VOLIFTJUVEDERM عبارتند از: حساسیت در محل تزريق، تورم، سفت شدگی ، کبودی و قرمزی. اندازه آنها عمدتا متوسط ​​بوده و با گذشت زمان دو تا چهار هفته خوب میشوند.

 

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بهترین دکتر جراحی زیبایی