معرفی ژل ژوویدرم VOLBELLA

تزریق ژل ژوویدرم به لب

معرفی ژل ژوویدم VOLBELLA

VOLBELLA ژل ژوویدرم یک محصول جدید از شرکت Allergan   فرانسه است که به طور خاص برای زیباسازی و همگون کردن جلوه های طبیعی لب مانند حجم و ظاهر آن طراحی شده است. این فرمول جدید باعث کاهش تورم نسبت به سایر محصولات میشود و ظاهر و احساس طبیعی بودن تغییرات را بهتر نشان می دهد. این ژل ژوویدرم اثر فوری و طولانی مدت دارد، اثبات شده است که به مدت یک سال در لب ها با یک تکرار تزریق 1 میلی لیتری اثرگذاری خود را نشان میدهد.

VOLBELLA ژل ژوویدرم از اسید هیالورونیک (HA)، شکر طبیعی موجود در بدن انسان‌ها ساخته شده است که به حفظ حجم و کشیدگی در پست کمک می کند. این اسید هر یک یا دو روز در بدن شما دفع می شود و پس از ساخت، به طور مداوم جایگزین می شود.

 

با این حال، با افزایش سن ما، این مکانیسم جایگزینی کاهش می یابد و اثرات مرطوب کننده و حجم دهنده HA کاهش می یابد. از این رو، HA  در  بازگرداندن طراوت و شادابی از دست رفته پوست و همچنین بهبود حجم و بافت پوست کمک زیادی میکند.

آنچه که این فیلر (پرکننده) را منحصر به فرد می کند استفاده از فن آوری Vycross در تولید آن است که به واسطه آن نتایج  کارآمد تر، حجم بیشتر و ماندگاری بیشتی را خواهد داشت.

 

عوارض ژل ژوویدرم Volbella

شايع ترين عوارض جانبی ژل ژوویدرم VOLBELLA  عبارتند از: حساسیت در محل تزريق، تورم، سفت شدگی ، کبودی و قرمزی. اندازه آنها عمدتا متوسط ​​بوده و با گذشت زمان دو تا چهار هفته خوب میشوند.

 

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی ) 


© 1399 تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر فرامرز صفائی پیروز می‌باشد.

طراحی و بهینه سازی سایت، آنلاین سلامت