چقدر بوتاکس نیاز دارم؟

آیا می دانید چقدر بوتاکس نیاز دارم؟

معمولاً مراجعه کنندگان بوتاکس  قبل از انجام عمل بوتاکس یک سوال می پرسند، "صورت من به چه مقدار بوتاکس نیاز دارد؟"

از نظر سادگی  پاسخ مناسبی برای این سوال وجود ندارد.میزان بوتاکس به چندین موضوع بستگی دارد و همیشه بسته به هر شخص متفاوت خواهد بود.هرچند که متفاوت بودن درمان برای هر مراجعه کننده، موضوعی شگفت انگیز برای او خواهد بود.

بسته به اینکه مراجعه کننده مایل به بوتاکس چندبخش از صورت خود است میزان بوتاکس متفاوت خواهد بود.این امر همراه با ویژگی های زیر در میزان بوتاکس مورد نیاز در صورت شما  برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان موثر است.

تزریق بوتاکس

تعبیر مختلف زیبایی بهنگام تزریق بوتاکس

برخی ترجیح می دهند که نتیجه ای کاملاً یخ زده داشته باشند، درحالی که برخی می خواهند اندکی حرکت روی عضلات بوتاکس شده باقی بماند.(برای مثال برخی خانم ها ترجیح می دهند که پیشانی شان کامل صاف و بدون حرکت باشد، در حالی که بسیاری  آقایان ترجیح می دهند اندکی حرکت در پیشانی شان باقی بماند)

بوتاکس و نقاط قوت ماهیچه های مختلف صورت

یک فرد  با ماهیچه های قوی پیشانی برای از بین بردن حرکت ماهیچه های  پیشانی خود نسبت به فردی با ماهیچه های ضعیف، به تزریق بوتاکس بیشتری احتیاج دارد.

موقعیت های  موجود قبل از تزریق بوتاکس

برخی با چین و چروک های زیاد وعمیق طبعاً به میزان تزریق واحد بوتاکس بیشتری نسبت به سایرین نیاز دارند.در نتیجه میزان بوتاکسی که برای آنها می بایست استفاده شود بیشتر است.

فرم صورت  و اندازه صورت های متفاوت جهت بوتاکس

برای مثال یک شخص با پیشانی بلندتر میزان بوتاکس بیشتری  برای متوقف کردن حرکت پیشانی خود دارد.

تاثیر متابولیسم در بوتاکس

طول درمان و نتیجه گرفتن مراجعه کننده  جهت بوتاکس بستگی  به متابولیسم بدن او دارد هرچه متابولیسم بدن سریع تر باشد، فرد تعداد دفعات بیشتری جهت بوتاکس می باید مراجعه کند.برای اینکه متوجه شوید هر بخش از صورت شما تقریباً به چه مقدار بوتاکس نیاز دارد شکل زیر به شما کمک خواهد کرد.

|واحد بوتاکس مورد نیاز

مقدار تزریق بوتاکس

 

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی ) 


© 1399 تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر فرامرز صفائی پیروز می‌باشد.

طراحی و بهینه سازی سایت، آنلاین سلامت