4کیلو کاهش وزن در یک هفته

4کیلو کاهش وزن در یک هفته

همه افراد از رژیم لاغری فقط یک چیز می خواهند این که به راحتی کاهش وزن داشته باشند اما گرسنگی نکشند.اگر شما هم به دنبال چنین رژیم لاغری ای هستید، این مقاله را دنبال کنید.قبل از هرچیز از صبحانه شروع می کنیم، مهم ترین وعده غذایی.

قبل از اینکه به صبحانه فکر کنید، یک عدد لیمو شیرین را آب بگیرید و صبح با شکم خالی آن را برای پاک کردن و سم زدایی بدن و شروع کردن بدن به سوخت و ساز بنوشید.حال نیم ساعت بعد از نوشیدن آبمیوه خود حالا به صبحانه فکر کنید.

 

وعده غذایی صبحانه برای کاهش وزن

چیزی که شما به آن احتیاج دارید، میوه است.بهترین زمان برای میوه میل کردن صبح است، زمانی که قند میوه در بدن ما توزیع می شود.

شما می شود دو عدد پرتغال، دو عدد سیب، یک گریپ فوروت، دو عدد گلابی و یا هر چیزی شبیه به آن میل کنید.از تعداد انگشت شماری فندق، بادام و یا اجیل کمک بگیرید.

این کار قند لازم برای داشتن انرژی در طول روز را می دهد.و تعدادی انگشت شمار آجیل باعث می شود که جلوی گرسنگی شما گرفته شود.

 

وعده غذایی ناهار  برای کاهش وزن

برای ناهار شما می توانید یک برش غذایی گوشت میل کنید که این گوشت می تواند گوشت گوساله و یا مرغ باشد.اما نکته اینجاست که با ناهار خود نان نخورید و به جای آن از ماست و یا شیر استفاده کنید.ظرف دسر خود را محدود کنید و از سالادهای سس دار و یا خامه دار اجتناب کنید.شما می توانید مقداری سبزیجات همراه با غذای خود میل کنیدو به کاهش وزن خود کمک کنید.

وعده غذایی ناهار  برای کاهش وزن

رژیم لاغری

چند ساعت بعد از ناهار نوبت میان وعده است.اما به جای خوردن چیپس و شکلات، یک سالاد فصل برای خود درست کنید.کمی نمک و روغن زیتون به آن اضافه کنید.

 

وعده غذایی شام برای کاهش وزن

شام آخرین وعده غذایی شماست.نکته مهم اینجاست که شام خود را قبل از ساعت 18 میل کنید.قسمت سخت اینجاست که از ساعت 18 به بعد طاقت بیاورید.در اینجاست که عزم و اراده ی شما پا به میان می آورد.

هرچند که وعده غذایی شما شامل پروتئین و مواد مغذی است وجلوی اشتهای شما را خواهد گرفت.شام شما دو عدد تخم مرغ آبپز با سالاد سبز و خیار با روغن زیتون است.

قبل از خواب یک فنجان چای سبزبنوشید.

دکتر فرامرز صفایی پیروز | بورد تخصصی جراحی عمومی ( پلاستیک - ترمیمی ) 


© 1399 تمامی حقوق این سایت متعلق به دکتر فرامرز صفائی پیروز می‌باشد.

طراحی و بهینه سازی سایت، آنلاین سلامت